• logo
  • osnovna stranica
  • Općinski sud u Travniku

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish
  • Oglasna ploča
  • Važne informacije
  • Sudski vještaci i tumači

    Spisak stalnih sudskih vještaka

    28.08.2008.

    SPISAK STALNIH SUDSKIH VJEŠTAKA

     

      

    Red.

    broj

    IME I PREZIME, broj telefona i adresa stalnog sudskog vještaka

    Vrsta vještaćenja

    Broj i datum

    rješenja kojim je

    vještak postavljen

    Broj i datum

    rješenja kojim je

    vještak razrješen

    1.

    Dobrača Ilijas, 090/149-170, Sarajevo, Medicinski fakultet

    Sudska medicina

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    2.

    Cihlarž Zdenko, 090/168-518, Tuzla, Ismeta Mujezin 5

    Sudska medicina

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    3.

    Hubijar Hamdija, 612-270, Travnik, Ministarstvo za zdravlje

    511-536

    Sudska medicina

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    4.

    Šagi Josip-Siniša, 664-328, Sarajevo, Bul. M. Selim 49,

    061/213-196

    Kirurška i stomatološka oblast

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    5.

    Lalić Samir, Bugojno, Vrbas naselje

    Medicina-opća praksa

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    6.

    Strukar dr. Irhada, Bugojno, Omladinska 16

    Medicina-stomatologija

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    7.

    Rustempašić Fakiha, Bugojno, Sultan Ahmedova 73-B

    Medicina rada

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    8.

    Mahmutbegović Maksida, Bugojno, Nugle II-7

    Medicina-interna

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    9.

    Markunović Branimir, Travnik, Kantonalna bolnica, 511-478

    061/798-009

    Medicina-hirurgija

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    10.

    Šestić Muhamed, 061/108-588, 402-835

     

     

     

    11.

    Bazdulj dr. Salih, 511-444, Travnik, Kantonalna bolnica

    Medicina-otoralingolog

    Su-83/99 od

    24. 02. 1999.

     

    12.

    Idrizbegović Azra, Bugojno, Nugle II-7

    Medicina-radilog

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    13.

    Ajanović Lejla, Bugojno, Sultan Ahmedova 71/A

    Medicina-pedijatrija

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    14.

    Strukar Mustafa, Bugojno, Omladinska 16

    Medicina-neuropsihijatar

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    15.

    Mahmutbegović Melika, Bugojno, Nugle II-7

    Medicina-kirurgija

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    16.

    Hadžibegović Reuf, Bugojno, Omladinska 18

    Medicina-ginekologija

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    17.

    Banjac Zoran, 813-483, travnik, Kantonalna bolnica

    Medicina-kirurgija

    Su-83/99 od

    28. 05. 1999.

     

    18.

    Fazlibegović harun, 818-896, Travnik, Kantonalna bolnica

    Medicina-kirurgija

    Su-83/99 od

    28. 05. 1999.

     

    19.

    Kulenović Nedim, 813-181, Travnik, Kantonalna bolnica

    061/786-363

    Medicina-urologija

    Su-83/99 od

    28. 05. 1999.

     

    20.

    Lepara Omer, 811-011, Travnik, Kantonalna bolnica

    Medicina-kirurgija

    Su-83/99 od

    28. 05. 1999.

     

    21.

    Trako Muris, 814-337, Travnik, Kantonalna bolnica

    Medicina-kirurgija

    Su-83/99 od

    28. 05. 1999.

     

    22.

    Hadžimejlić Velida, 591-020, Busovača, Kaćuni bb

    Medicina rada

    Su-83/99 od

    03. 06. 1999.

     

    23.

    Ejubović Emira, 090/147-680, Zenica, H. Muhinagića 21

    Medicina-neuropsihijatar

    Su-83/99 od

    26. 07. 1999.

     

    24.

    Terzić Salih, Bugojno, ul. Slobode 155/A

    Medicina-neuropsihijatar

    Su-83/99 od

    28. 10. 1999.

     

    25.

    Serdarević A. Mustafa, Fojnica, Dom zdravlja

    Medicina-internista

    Su-83/99 od

    15. 11. 1999.

     

    26.

    Brkić Silajdžić Sabiha, Tešanj TKD 2/9

    Medicinska oblast

    Su-83/99 od

    30. 07. 1999.

     

    27.

    Huskić Elmedin, Fojnica, Novo naselje br. 7/I

    Medicina-ortopedija sa traumalogijom

    Su-83/99 od

    08. 05. 2000.

     

    28.

    Selman dr. Nermin, Travnik, 511-629

    Medicina-neuropsihijatar

    Su-83/99 od

    06. 07. 2000.

     

    29.

    Klaić Zdravko, Novi-793-071, Dom zdravlja, Novi Travnik

     (793-338) kuća

    Medicina rada

    Su-683/00 od

    21. 03. 2001.

     

    30.

    Antun Galić, sci. Ginekologije Dom zdravlja Kiseljak

    Medicina rada-ginekologija

    Su-544/01 od

    18. 10. 2001.

     

    31.

    Asotić Mithat, dr. Bolnica Travnik

    Medicina-Ortopedija

    Su-252/01 od

    29. 05. 2002.

     

    32.

    Robović dr. Ferhat, Bugojno ul. Sultan Ahmedova br. 39.

    Medicinska struka

    Su-537/02 od

    07. 10. 2002.

     

    33.

    Sofić Damir, Travnik, 061/793-914 ili 511-139

    Medicina-otorinolaringologija

    Su-509/03 od

    15. 10. 2002.

     

    34.

    Sofić Amela, Travnik, Derviš ef. Korkuta bb

    Medicina-ultrazvuk, radiol. dijagn.

    Su-510/03 od

    15. 10. 2003.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Mirković Milko, Vitez

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    16. 04. 1999.

     

    2.

    Čurak Drago, 791-314, N. Travnik, I. Meštrovića 14/8

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    22. 04. 1999.

     

    3.

    Kekić Mirko, Novi Travnik, Ive Andrića 31/4

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    10. 03. 1999.

     

    4.

    Bečiragić Marija, Travnik, Putićevo bb

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    5.

    Ganibegović Ćamil, Travnik, ul Šehida 19

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    6.

    Šarić Mirsad, 792-065, Travnik, Patriotske lige 4/3

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    7.

    Ibrišimbegović Sead, Travnik, ul. Hadži Ali bega H. 10/6

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    8.

    Hodžić Salem, Novi Travnik, M. Spahe 5C/12

    Ekonomsko-finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    9.

    Sunulahpašić Asim, 732-023, 061/326-438 ul. Zagrebačka bb, Busovača

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    10.

    Bunjo Adnan, Fojnica, ul. Bosanska bb

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    11.

    Bećiragić Derviš, Travnik, Putićevo bb

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    12.

    Leko Muhamed, 815-858, Travnik, Bašbunar 38

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    13.

    Antić Mato, 512-268, Travnik, Lukačka 9, 061/187-386

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    14.

    Hodžić Muharem, Bugojno, Hadžialića ograda II-21

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    15.

    Jusufović Muhamed, Bugojno, Vrbas naselje 3/1

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    18. 02. 1999.

     

    16.

    Milović Dragan, Kiseljak, Privorski put, 2a

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    17.

    Cvijanović Zoran, 814-007, Kiseljak, Brnjaci bb

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    18.

    Pocrnja Stipan, Bugojno, Hendek Iv br. 21

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    17. 06. 1999.

     

    19.

    Raić Blanka, Jajce, Kralja Tomislava 36/9

    Finansijska struka

    Su-83/99 od 17. 06. 1999.

     

    20.

    Maros Ivana, Vitez, Dubravica br. 8

    Finansijsko-ekonomska struka

    Su-83/99 od

    23. 08. 1999.

     

    21.

    Omerčević Mustafa, Fojnica, Ul. Bosanska 53

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    16. 09. 1999.

     

    22.

    Dervišić Nijaz, Jajce, K. Jelene bb, 063/334-413, 657-412

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    07. 10. 1999.

     

    23.

    Hodžić Abid, Sarajevo, ul. Džamijska 21/II

    Finansijsko-računovodstvena struka

    Su-83/99 od

    14. 10. 1999.

     

    24.

    Mujić Bakir, 061/223-241, Travnik, D. Ef. Korkuta 2/46, Kalibunar

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    26. 01. 2000.

     

    25.

    Jakešević Zora, 733-354, Busovača, Fra. A. Kneževića

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    13. 08. 1999.

     

    26.

    Barić Marija, 088/659-190, Jajce, Hrast 13/8

    Ekonomsko-finansijska struka

    Su-83/99 od

    03. 05. 2000.

     

    27.

    Kelić Ibrahim, 090/187-338, 23-142, Donji Vakuf

    Finansijska struka

    Su-83/99 od

    11. 05. 2000.

     

    28.

    Soldo Petar, Bugojno Lamela „A“

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    16. 05. 2000.

     

    29.

    Helez Mersija, Bugojno, Polje III, br. 25, 244-606

    Finansijsko-računovodstvena

    Su-83/99 od

     05. 07. 2000.

     

    30.

    Helez Alija, Bugojno, Polje III, br. 25, 244-606

    Finansijsko-računovodstvena

    Su-83/99 od

    05. 07. 2000.

     

    31.

    Huseinbegović Behrija, Bugojno Sultan Ahmedova 77

    Ekonomska struka

    Su-83/99 od

    31. 07. 2000.

     

    32.

    Frljak Hamza, Fojnica, Medresa br. 6, 837-078

    Ekonom. finan. i spoljnotrgovinska

    Su-83/99 od

    29. 11. 2000.

     

    33.

    Trako Mirnes, Preočica br. 46, Počulica, 523-303

    Ekonomska struka

    Su-208/01 od

    26. 04. 2001.

     

    34.

    Budimir Josip, N. Travnik, S. Radića 5/16

    Financijske struke

    Su-47/02 od

    06. 09. 2002.

     

    35.

    Pocrnja Marko iz Bugojna, Hađalića ograda bb

    Ekonomsko-financijska

    Su-486/02 od

    11. 09. 2002.

     

    36.

    Šehić Omer, Travnik, Bosanska 31

    Ekonomska struka

    Su-646/02 od

    27. 11. 2002.

     

    37.

    Križanović Zdravko, Vitez, Hr.mladeži bb, 713-209

    Financijska struka

    Su-434/03 od

    18. 09. 2003.

     

    38.

    Kolenda Sonja, Nova Bila 106, travnik, 063/365-469

    Financijska struka

    Su-329/03 od

    18. 09. 2003.

     

    39.

    Kirlić Seđad, Bugojno, Vrbas II br. 16, 254-403

    Financijska struka

    Su-620/03 od

    02. 12. 2003.

     

    40.

    Kasim Bradić, ul. Trg Republike br. 7., Travnik

    Financijska struka

    Su-412/04 od

    04. 06. 2004.

     

    41.

    Željko Lončar, ul. Bosanska 5/9 Travnik

    Financijska struka

    Su-98/05 od

    08. 02. 2005.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Čorić Frano, Novi Travnik, Rastovci 40

    Zaštita na radu i promet

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    2.

    Marić Dragan, 711-562, Vitez, Gaćice bb

    Zaštita na radu, zaštita od požara, zaštita-životne okoline

    Su-83/99 od

    16. 02. 2000.

     

    3.

    Kurić Mesud, 201-382, D. Vakuf, Gornja Mahala bb

     

    Su-231/01 od

    10. 08. 2001.

     

    4.

    Dundović Radmila, 43-388, Bugojno Nugle I 51/D

    Zaštita na radu

    Su-83/99 od

    19. 07. 1999.

     

    5.

    Martinović Stipo, Vitez, Hrvatskih branitelja 11

    Prometna struka

    Su-83/99 od

     04. 03. 1999.

     

    6.

    Miličević Zoran, Kiseljak, Kreševska cesta 22

    Prometna struka

    Su-231/01 od

    11. 02. 1999.

     

    7.

    Mučibabić Dragan, Vitez, Mostarska bb

    Prometna struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    8.

    Dankić Martin, Bugojno, Vrbas I 3 A

    Prometno-tehnička

    Su-83/99 od

    23. 11. 1999.

     

    9.

    Soldo Dragan, Gornji Vakuf, P. Polje bb

    Prometno-tehnička

    Su-83/99 od

    10. 02. 2000.

     

    10.

    Jozak Mato, Novi Travnik, S. Tomaševića 26/4

    Cestovnog prometa

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    11.

    Cvitanović Mirko, 282-118, Zenica, Lonđa 90, 061/176-061

    Cestovnog prometa

    Su-83/99 od

    13. 05. 1999.

     

    12.

    Grgić Drago, 418-845, Zenica, Matije Gupca 36

    Drumska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    13.

    Destanović Zubejda, Gornji Vakuf, ul. Dizdaruša bb

    Drumskog saobraćaja

    Su-83/99 od

    04. 10. 1999.

     

    14.

    Opardija Dževad, Donji Vakuf

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    05. 05. 1999.

     

    15.

    Kahrić Aladin, 818-311, travnik, Ćosići br. 6

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    12. 05. 1999.

     

    16.

    Drobo Abid, 518-274, Travnik, Ćosići br. 4

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    12. 05. 1999.

     

    17.

    Mušinbegović Ekrem, Fojnica, Gornja mahala bb

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    19. 07. 1999.

     

    18.

    Okuka Aco, 809-747, Kiseljak, Fra. B. Ostojića 8

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    27. 08. 1999.

     

    19.

    Kršić Dževad, Fojnica, ul. Banjska 25

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    31. 12. 1999.

     

    20.

    Džindo Bajro, 090/146-535, Tuzla, Dr. Ivana Ribara 2

    Cestovnog prometa

    Su-83/99 od

    09. 03. 2000.

     

    21.

    Halilović Nihad, Zenica, Čurukovića put 9

    Saobraćajna struka

    Su-83/99 od

    31. 07. 2000.

     

    22.

    Kovačević Ševal, Sarajevo, 033/454-739, 061/171-430

    Saobraćajna struka

    Su-449/03 od

    25. 09. 2003.

     

    23.

    Ševal Smajić, Novi Travnik, ul. Ivana Meštrovića br. 5/7

    Mašin., klimat., grijanja i hlađenja

    Su-277/04 od

    04. 06. 2004.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Muminagić Adnana, Travnik, Konatur D II

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    19. 03. 1999.

     

    2.

    Kukić Biljana, travnik, Pirota br. 1

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    19. 03. 1999.

     

    3.

    Kapetanović Aida, 710-473 Vitez, Branilaca St.

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    06. 04. 1999.

     

    4.

    Krnjić Salih, Novi Travnik, Trg zlat. Ljiljana 1/4

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    28. 04. 1999.

     

    5.

    Odobašić Suada, 511-129, Travnik, Bosanska 11

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    18. 03. 1999.

     

    6.

    Vidović Melisanda, Vitez, Skupština općine

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    7.

    Škrember Ivan, 22-212, Zenica, Dr. S. B. Bašagića 2-B

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    10. 03. 1999.

     

    8.

    Hadžijusufović Besim, Bugojno, Kovčuša II br. 18

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    9.

    Pravdić Ljubo, Kiseljak, V. Polje 57

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    10.

    Kostić Ivan, Travnik, D. Mahala V/76

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    11.

    Ljubunčić Bajro, 265-243, Gornji Vakuf LAM-I Odvode

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    12.

    Cvitić Franjo, Jajce, Zagrebačka 24 B/5

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    13.

    Barić Ivanka, 658-197, Jajce, H. V. Hrvatinića 17-a

    Građevinarske-hidrotehničke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    14.

    Mirković Zoran, Kiseljak, Predraga Komšića bb

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    15.

    Barić Marko, 658-197, Jajce, H. V. Hrvatinića 17/a

    Građevinarske-hidrotehničke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    16.

    Martinović Ružica, Vitez, Hrvatskih branitelja 11

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    17.

    Prgomelja Milan, Travnik, Kalibunar 33

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    19. 07. 1999.

     

    18.

    Pašalić Enisa, Donji Vakuf 770, S. B. Brigade

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    02. 09. 1999.

     

    19.

    Vrljić Stipo-Stjepan, 45-575 Bugojno, Kovačuša III br. 7

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    28. 10. 1999.

     

    20.

    Polutan Džemal, Fojnica, Tovarište 11

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    28. 11. 1999.

     

    21.

    Tadić Ljuba, 00385-98-495-463, Jajce, Hrvoje V. Hrvatinića

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    31. 12. 1999.

     

    22.

    Kolovrat Dubravko, Bugojno, Đure Salaja 7

    Građevinarske struke

    Su-83/99 od

    21. 01. 1999.

     

    23.

    Ibrišimbegović Mirsad, travnik, ul. Erika Brandisa

    Graditelj. arhitekture i interijera

    Su-83/99 od

    24. 01. 1999.

     

    24.

    Blaž Perica, Vitez, ul. Kralja Trvrtka 138

    Graditelj. urbanizam, arhitektura

    Su-83/99 od

    07. 06. 1999.

     

    25.

    Šain Branko, Gornji Vakuf, Dobrošin

    Građevinske-hidrotehničke struke

    Su-83/99 od

    10. 02. 2000.

     

    26.

    Dujmić Vesna, 710-294, Vitez, Kralja P. Krešimira IV

    Graditeljske struke

    Su-83/99 od

    10. 05. 1999.

     

    27.

    Kučuk Mustafa, 090/154-607, Fojnica, G. Mahala 44

    Građevinska struka

    Su-83/99 od

    11. 04. 2000.

     

    28.

    Ribić Dževad, Jajce, ul. D. Petrovića 10, 654-036, 063/415-414

    Građevinska struka

    Su-83/99 od

    14. 04. 2000.

     

    29.

    Buljan Josip, Kiseljak, ul. A. Šenoe br. 1

    Građevinska struka

    Su-83/99 od

    08. 05. 2000.

     

    30.

    Šehalić Sead, Jajce, ul. Zadarska br. 10/1, 659-307

    Građevinska struka

    Su-683/00 od

    21. 03. 2001.

     

    31.

    Krilić Marko, Busovača fra. M. Alaupovića 55

    Građevinska struka

    Su-436/02 od

    26. 08. 2002.

     

    32.

    Pobrić Višnja, Travnik, Konatur 10 E, 061/799-787

    Građevinska struka

    Su-645/02 od

    27. 08. 2002.

     

    33.

    Pobrić Kazimir, travnik, Konatur 10 E, 061/790-821, 511-652

    Građevinska struka

    Su-446/02 od

    27. 08. 2002.

     

    34.

    Šimić Zoran, N. Travnik I. Meštrovića 3/8 (793-390/063-333-25)

    Građevinska struka

    Su-122/03 od

    07. 03. 2003.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Oreč Stipica, Gornji Vakuf, Kralja Tomislava bb, 254-029

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    2.

    Pilić Ruža, Gornji Vakuf, Vilić Polje

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    3.

    Papić Zdravko, 658-008, Jajce, Šibenica

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    12. 06. 2000.

     

    4.

    Lukić Dragan, 811-674, Travnik, Meljanac Grozd 7/B

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    11. 03. 1999.

     

    5.

    Pinjić Bajro, 21-549, Donji Vakuf 770, Slavne bb

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    23. 06. 1999.

     

    6.

    Balihodžić Zijah, 22-443, Donji Vakuf, 14. Septembar

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    23. 06. 1999.

     

    7.

    Milanović Fehrat, 251-222 Donji Vakuf, Općina Bugojno

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    23. 06. 1999.

     

    8.

    Duvnjak Emina, 251-222 Donji Vakuf, Općina Bugojno

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    23. 06. 1999.

     

    9.

    Heljić Sead, 251-222 Bugojno, Općina Bugojno

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    23. 06. 1999.

     

    10.

    Hadžiabdić Muhamed, Bugojno, Općina Bugojno

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    23. 06. 1999.

     

    11.

    Nikolić Nenad, Novi Travnik, Općina N. Travnik

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    30. 06. 1999.

     

    12.

    Manov Salko, Fojnica, M. Sudžuke 19

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    17. 11. 1999.

     

    13.

    Kirlić Sead, Gornji Vakuf, 8. mart KB 1

    Društveni-stambeni fond

    Su-83/99 od

    18. 03. 1999.

     

    14.

    Bogić Dragan, 658-008, Jajce, Lupnica 143

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    12. 06. 2000.

     

    15.

    Kriještarac Namka, Fojnica (Općina Fojnica)

    Geodetska oblast

    Su-178/02 od

    12. 04. 2002.

     

    16.

    Čatić Ahmed, Travnik, Šumeća 11/a, 617-555

    Geodetska oblast

    Su-164/03 od

    02. 04. 2003.

     

    17.

    Nukić Abdulah, Travnik, 511-643, 061/198-409

    Geodetska oblast

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Antunović Zdenko, Bugojno

    Arhitektura, urban. planir i interijera

    Su-83/99 od

    18. 03. 1999.

     

    2.

    Filipović-Ćurak Dragica, 791-360, Novi Travnik, K. Tvrtka

    Arhitektonske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    3.

    Lokmić Senada, 793-040, Novi Travnik, Stjepana Radića 15

    Arhitektonske struke

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    4.

    Vukadin Tvrtko, Travnik, Kacijan 11

    Arhit.urbanis. i građ. djelatnost

    Su-252/01 od

    22. 05. 2001.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Pranjković Mirko, Novi Travnik, Stjepana radića 6/8

    Strojarstvo

    Su-83/99 od

    11. 03. 1999.

     

    2.

    Križanović Jozo, Novi Travnik, Stjepana Radića 6/6

    Strojarstvo

    Su-83/99 od

    11. 03. 1999.

     

    3.

    Petrović Nikola, Vitez, Mali Mošunj 59

    Strojarstvo

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    4.

    Tomić Josip, 806-528 Kreševo, Fra. Grge Martića 139

    Strojarstvo

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    5.

    Čukvas Branislav, 793-285, Novi travnik, Stjepana Rad. 18

    Strojarstvo

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    6.

    Udovčić Ivica, 809-396 Kiseljak, Gromiljak 66

    Strojarstvo

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    7.

    Radoš Miroslav, 818-779, 061/893-306, Travnik, Donja mahala 7/c

    Strojarstvo-metalska struka

    Su-83/99 od

    08. 09. 1999.

     

    8.

    Ugarak Hasan, 090/133-350, Donji Vakuf, 770 S. B.

    Mehanička tehnologija drveta

    Su-83/99 od

    28. 03. 2000.

     

    9.

    Bruno Franjić. Sarajevo, Ul. Senada M. Dende 4/6, 033/473-839, mob: 061/488-841

    Kriminalis. traseologija-balistika

    Su-150/01 od

    21. 03. 2001.

     

    10.

    Viktor Filipović, N. Travnik I. Meštrovića 9/7

    Strojarstvo

    Su-323/01 od

    26. 06. 2001.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Mekić Asim, Busovača, ivice marušića 11/3

    Mašinska struka

    Su-83/99 od

    05. 05. 1999.

     

    2.

    Kliko Ramiz, Jajce, Bulići

    Mašinstvo

    Su-83/99 od

    03. 08. 1999.

     

    3.

    Gudelj Ivo, Vitez, Mali Mošunj br. 9

    Mašinstvo

    Su-83/99 od

    12. 08. 1999.

     

    4.

    Mahmutbegović Hilmija, Bugojno

    Mašinstvo

    Su-83/99 od

    30. 08. 1999.

     

    5.

    Nišić Abas, Fojnica, Gornja Mahala 25

    Mašinska struka

    Su-83/99 od

    15. 11. 1999.

     

    6.

    Perković Ilija, Jajce, hrast br. 9/6 P

    Mašinska struka

    Su-83/99 od

    28. 12. 1999.

     

    7.

    Mrkonjić Ivo, 00385-98-495-463 Jajce, H. V. Hrvatinića

    Mašinska struka

    Su-83/99 od

    31. 12. 1999.

     

    8.

    Huskić Adem, Bugojno Nugle II br. 7 , 066/182-472

    Mašinska struka

    Su-422/01 od

    03. 09. 2001.

     

    9.

    Mišković Ivica, Vitez, Hr. Mladeži bb, 714-483, 061/758-828

    Mašinska struka

    Su-403/02 od

    30. 07. 2002.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Ladan Zoran, Jajce, fra. A. Kneževića 1

    Elektronska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    2.

    Kramer Tihomir, 511-789, Travnik, Bosanska 15

    Elektronska struka

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    3.

    Franković Miroslav, Kiseljak, Gromiljak 78

    Elektrotehnika

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    4.

    Dunđer Marko, Novi Travnik, Stjepana Radića 16/4

    Teh. znanosti, tehnolog. mašin. proi.

    Su-83/99 od

    30. 06. 1999.

     

    5.

    Tomas Božo, Bugojno, Sultan Ahmed. 38, 242-301, 066/352-648

    Elektrokomunikac. I radijske komunikac.

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    6.

    Ablaković Avdo, Travnik,D. Mahala Centar II-D

    Elekt. maš. postrojenja i automatika

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    7.

    Križanović Ivica, 711-774, Vitez, ul. Petra Svačića bb

    Elektrotehnika

    Su-83/99 od

    16. 02. 2000.

     

    8.

    Bojčević Božana, Jajce

    Elektro struke

    Su-83/99 od

    22. 02. 2000.

     

    9.

    Rajić Ivica, 711-886, Vitez, Hr. Mladeži 5

    Elektronika-telekomunikacije

    Su-83/99 od

    09. 06. 2000.

     

    10.

    Smajlović Mujo, Bugojno, Šehetluci II-13

    Elektro-struka

    Su-631/00 od

    29. 11. 2000.

     

    11.

    Sivro Bahtija, Minist.industr. i rudarstva Travnik, 511-217

    Elektro struka

    Su-675/00 od

    21. 03. 2001.

     

    12.

    Šošić Esad, Bugojno, Vrbas naselje 4/3

    Elektrotehnička struka

    Su-316/01 od

    22. 06. 2001.

     

    13.

    Marijanac Milan, Vitez, Petra Svačića bb, 714-287

    Kemijska oblast

    Su-493/02 od

    16. 09. 2002.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Miletić Milenko, 811-470 Kiseljak, Čubrenska bb, 063/338-471

    Oblast agrara

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    2.

    Bajrić Bahira, 42-004, Bugojno, Poriće bb

    Oblast poljoprivrede

    Su-83/99 od

    19. 07. 1999.

     

    3.

    Konjalić Ševal, 818-944, Travnik, Šarića brdo bb

    Oblast šumarstva

    Su-83/99 od

    13. 05. 1999.

     

    4.

    Čilić Senada, Bugojno, Općina Bugojno

    Poljopr.voćarstvo i vinogradarstvo

    Su-83/99 od

    15. 10. 1999.

     

    5.

    Bajo Slavko, G. Gora 149, 879-344 (posao)

    Poljoprivr. ratarski smjer

    Su-83/99 od

    10. 02. 2000.

     

    6.

    Kahrić Nijaz, Novi Travnik, Kalinska 68

    Oblast šumarstva

    Su-83/99 od

    21. 03. 2000.

     

    7.

    Ćurak Dragica, Novi Travnik, S. Radića 2/8

    Oblast šumarstva

    Su-83/99 od

    21. 03. 2000.

     

    8.

    Granić Ernad, travnik, 817-914, Centar II C

    Oblast šumarstva

    Su-83/99 od

    29. 05. 2000.

     

    9.

    Simić Nikola, Bugojno, Čipuljić I

    Poljoprivredna struka

    Su-631/01 od

    29. 11. 2000.

     

    10.

    Jerković Jelka, 790-930 Novi Travnik, Fra. Marjana Šunjića 38/2

    Poljoprivredna struka

    Su-631/01 od

    29. 11. 2000.

     

    11.

    Buzuk Nedeljko, 714-246 Vitez, D. Dubravica 97

    Agronomija (voć vinog. pčel. cvjeć)

    Su-266/01 od

    31. 05. 2001.

     

    12.

    Sunhulhpašić Amer, Busovača, Zagrebačka bb

    Poljoprivredna oblast

    Su-166/02 od

    12. 04. 2002.

     

    13.

    Rešić Emir, Travnik, Konatur bb

    Urbanizam, arhitektura i građevinarstvo

    Su-523/02 od

    26. 09. 2002.

     

    14.

    Toroman Emir, Travnik, Školska bb

    Urbanizam, arhitektura i građenje

    Su-646/02 od

    27. 11. 2002.

     

    15.

    Hadžić Ibrahim Fojnica, Bosanska bb, 061/131-811

    Šumarska struka

    Su-646/02 od

    27. 11. 2002.

     

    16.

    Merdžanić Salkan, Fojnica, tovarište 2, 061/182-478

    Šumarska struka

    Su-646/02 od

    27. 11. 2002.

     

    17.

    Belko Fahro, Jajce, Zadarska 1/II-9, 658-479

    Poljoprivredna struka

    Su-135/03 od

    17. 03. 2003.

     

    18.

    Dugalić Asim, G. Vakuf, 061/169-726

    Šumarska struka

    Su-482/03 od

    09. 10. 2003.

     

    19.

    Helja Akif, Bugojno, 061/154-301

    Šumarska struka

    Su-481/03 od

    09. 10. 2003.

     

    20.

    Haračić Neđad, Bugojno, 252-015 „Koprivnica“, Bugojno

    Šumarska struka

    Su-502/03 od

    09. 10. 2003.

     

    21.

    Pružan Emsad, Turbe, 061/781-148, 530-997

    Šumarska struka

    Su-247/03 od

    15. 01. 2004.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Radovanović Veljko, 206-934, Sarajevo, H. Sušića 23/I

    Oblast grafologije

    Su-83/99 od

    08. 09. 1999.

     

    2.

    Bilić Esad, 090/143-464, Sarajevo, H. Kapidžića 12/3

    Oblast grafologije

    Su-83/99 od

    11. 02. 1999.

     

    3.

    Kovačević Vlado, 211-245, tuzla, Albina Herljevića 30

    Oblast daktiloskopije

    Su-83/99 od

    23. 11. 1999.

     

    4.

    Mutapčić Nedim, 090/148-550, Tuzla, Albina Herlj. 8/IV

    Balistika i mehan. tragovi

    Su-83/99 od

    23. 11. 1999.

     

    5.

    Ružić Ivana, Vitez

    Soc. pedagog i defektologije

    Su-160/02 od

    12. 04. 2002.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Barnjak Anto, 252-546 Bugojno, Nugle II br. 11

    Prehrambeno tehnol. struka

    Su-150/01 od

    21. 03. 2001.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    hadžić Redžo, 417-390, Zenica, Armije BiH 11/1, 066/783-252

    Biologija i opća krim. tehnika

    08. 05. 2000.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    1.

    Mukidin Božić, Sarajevo, P. Lukača 2, 061/170-873

    Oblast grafologije

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

                                                                                        Predsjednik suda

     

                                                                                            Goran Dujić

     

     

     

     

    Travnik, 26. 08. 2008. godine

    1845 PREGLEDA

    Popis stalnih sudskih tumača

    27.08.2008.

    POPIS

    STALNIH SUDSKIH TUMAČA

     

     

    Red.

    broj

    PREZIME I IME,  i adresa

     stalnog sudskog tumača

    Jezik-

    Znak

    Broj i datum

    „SU“ rješenja

    kojim je tumač

    postavljen

    Broj i datum

    „SU“ rješenja

    kojim je tumač

    razriješen

    Broj

    telefona

    1.

    Adilović Ahmet, 51-628 Travnik, Š. Bektića

    (Medresa)

    Arapski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/518-015

    061/154-577

    2.

    Abdulahim Maktouf, Travnik M. Spahe 2H

    Arapski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    3.

    Bevrnja Dinka, Bugojno, Jaklička 71

    Engleski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/252-131

    4.

    Dobrić Samir, Travnik, Lukačka 9.

    Engleski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/511-634 (kućni)

    061/797-960

    5.

    Agić Mulo,41-137 Bugojno, Ciglane II br. 22

    Engleski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/252-363

    6.

    Grabovac Katica, Travnik, D. Mahala (Đerdan) ul. IV-26

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/518-326

    061/198-503

    7.

    Mašinović Džemilamna, Travnik, Zenjak 14

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/511-723

    8.

    Jonić Amela, G. Vakufa, Derviša Dedića 1

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    9.

    Šabić Arna, Travnik, Kalibunar LII, br. 41

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    061/287-923

    10.

    Skopljak Pero, Vitez

    Njemački

    Su-81/99 od

    16. 07. 1999.

     

     

    11.

    Džaferagić Jasmina, Novi Travnik

    Njemački

    Su-81/99 od

    11. 05. 1999.

     

    030/525-961

    12.

    Bunjo Elma, Fojnica, Bosanska bb

    Njemački

    Su-81/99 od

    05. 07. 1999.

     

    030/836-076

    13.

    Korjenić Edin, 45-476 Bugojno, Terzići V/2

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    14.

    Vukadin Dubravka 41-951, Bugojno,

    Gaj V-77

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    15.

    Galić Dragana, Uskoplje, K. Tomislava

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/494-526

    16.

    Terzić Aida, Travnik, Tabić mahala 36

    Engleski

    Su-1526/05 od

    07. 04. 2006.

     

    030/511-138

    062/158-298

    17.

    Soldo Ivica, 43-675 Bugojno, Lamela A 71

    Njemački

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    18.

    Mikuš Nježica, Travnik, Poturmahala 28

    Francuski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

     

    19.

    Strukar Vlatka, Vitez, Kralja Tvrtka 120

    Francuski

    Su-81/99 od

    20. 04. 1999.

     

    030/710-984

    20.

    Indžić Salih

    Arapski

    Su-81/99 od

    05. 07. 1999.

     

    030/518-684

    061/278-306

    21.

    Gnimat Mahmoud, Zenica, Crkvice bb

    Arapski

    Su-81/99 od

    05. 07. 1999.

     

    030/412-053

    22.

    Adilović Zuhdija, Zenica, Prve z. br. 3a

    Arapski

    Su-81/99 od

    05. 07. 1999.

     

    030/416-519

    23.

    Kartal Eldina, Travnik, Vakuf 3-b

    Francuski i

    Italijanski

    Su-81/99 od

    13. 10. 1999.

     

    030/511-693

    061/479-722

    24.

    Stanić Rahela, Kreševo, Stojčići 135

    Njemački

    Su-81/99 od

    31. 12. 1999.

     

    030/806-029

    25.

    Ljubez Bruno, Jajce, Fra A. Kneževića 12

    Njemački

    Su-656/00 od

    08. 12. 2000.

     

     

    26.

    Vujnić Slobodan, Jajce, Zadarska 5

    Njemački

    Su-656/00 od

    08. 12. 2000.

     

     

    27.

    Strujić Ivica, Bugojno, Jaklić 60

    Engleski

    Su-88/01 od

    12. 06. 2001.

     

    030/254-333

    28.

    Drljo Sanja, Kreševo, Troska bb

    Njemački

    Su-291/01 od

    12. 06. 2001.

     

    030/806-064

    29.

    Honić Merima, Bugojno, Dr. Vagnera 6

    Njemački

    Su-291/01 od

    12. 06. 2001.

     

    030/251-006

    30.

    Rustempašić Edin, Bugojno

    Engleski

    Su-535/01 od

    16. 10. 2001.

     

     

    061/240-628

    31.

    Bobaš Željka, Vitez

    Italijanski

    Su-150/02 od

    29. 03. 2002.

     

    030/713-707

    32.

    Malenica Irma, Kreševo, Fra. G. Martića bb

    Njemački

    Su-80/03 od

    13. 02. 2003.

     

     

    33.

    Boro Petar, Kiseljak

    Engleski

    Su-80/03 od

    13. 02. 2003.

     

    030/879-728

    063/725-728

    34.

    Franjić Drago, Kiseljak, Hadrovci

    Engleski

    Su-348/03 od

    01. 09. 2003.

     

     

    061/836-118

    35.

    Kurbegović Emina, Bugojno

    Engleski

    Su-341/03 od

    16. 12. 2003.

     

    030/245-739

    061/714-331

    36.

    Vidović Ivana, Busovača ul. Zagrebačka bb

    Njemački

    Su-134/03 od

     23. 04. 2004.

     

     

    37.

    Munir Zahirović, Turbe, N. naselje 29

    Arapski

    Su-962/04 od

    07. 06. 2005.

     

    030/531-808

    061/307-312

    38.

    Adnan Al Shamali, Vitez, Kruščica bb

    Arapski

    Su-1069/04 od

    07. 06. 2005.

     

     

    061/751-351

     

     

     

     

     

     

     

                                                                                                                                                                                                                                                                  Predsjednik suda

    Travnik, 25. 08. 2008. godine                                                               Goran Dujić

     

                                                                                                                                                                       

    4048 PREGLEDA
    • 1 - 2 / 2
    • 1