• logo
  • osnovna stranica
  • Općinski sud u Travniku

    Idi na sadržaj
    BosanskiHrvatskiSrpskiСрпскиEnglish

    Namještenici

       Adžaip Matija, Viši referent - daktilograf u registru za upis pravnih osoba

       Alilović Valentina, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Badrov Slavica, Viši referent za vođenje zemljišnih knjiga (ZK referent)

       Bajo Sanja, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Babić Glorija, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Barišić Vesna, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Barišić Zorica, Viši referent za administrativno-tehničke poslove u ZK uredu

       Blažević Ivka, Viši referent za unos dokumenata

       Baručija Adisa, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Čejvan Mensur, Viši referent za upravljanje predmetima

       Čosić Benjamin, Viši referent za otpremu pošte 

       Čorić Jelena, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Čurić Advija, Viši referent za upravljanje predmetima

       Čurić Anel, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Delić Senid, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Dulaš Suada, Viši referent za izvršenje prekršajnih sankcija

       Đulabić Zineta, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Erak Marina, Viši referent za upravljanje predmetima

       Erak Maja, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Filipović Kenan, Viši referent za IKT poslove

       Gačić Sanela, Viši samostalni referent za izvršenje krivičnih sankcija

       Gerina Alma, Viši referent za unos dokumenata

       Gaši Jasmina, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Gučanin Gazibarić Bruno, Viši referent za unos dokumenata

       Haseljić Džana, Viši referent za upravljanje predmetima

       Halep Enisa, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Haznadarević Dženana, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Hidić Nasiha, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Horoz Šaćira, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Husam Amina, Viši referent za otpremu pošte

       Hrustanović Elma, Viši referent za unos dokumenata

       Imamović Amela, Viši referent za upravljanje predmetima

       Jakić Snježana, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Jerković Josipa, Viši referent - tehnički sekretar / tajnik

       Ješilović Sanja, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Kadić Natalija, Viši referent - blagajnik

       Kavazović Kenan, Viši referent za upravljanje predmetima

       Kolovrat Jasna, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Kujundžić Ivana, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Lušija Amila, Viši referent - Viši referent za upravljanje sudskim predmetima

       Maljić Slavko, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Marijanović Finka, Viši referent za unos dokumenata

       Marić Vlatka, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Marković Renata, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Martić Danijela, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Mašić Mediha, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Miličević Srđan, Viši referent za administrativno-tehničke poslove u ZK uredu

       Mijić Suzana, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Mrakić Muhamed, Referent-portir/recepcioner

       Mujak Adela, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Mušić Neira, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Orman Maida, Viši referent - daktilograf u registru za upis pravnih osoba

       Pejakovć Branko, Viši referent - vozač

       Rozić Darko, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Salkić Maida, Viši referent za arhivu

       Salkica Elmira, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Savić Milena, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Sujoldžić Elis, Viši referent za IKT poslove

       Sujoldžić Nermina, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Sučić Danijel, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Sučić Josipa, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Slavnić Sanja, Viši referent za otpremu pošte 

       Šabanović Vildana, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Šapina Željka, Spremačica

       Šipraga Salko, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Torlić Semir, Viši referent za sudska izvršenja (sudski izvršitelj)

       Trupina Nada, Spremačica

       Tučić Miodrag, Viši referent za IKT poslove

       Vavra Slavica, Viši referent za vođenje zemljišnih knjiga (ZK referent)

       Velemir Kostreš Božica, Spremačica

       Vlahović Lidija, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Vrhovac Ljubica, Viši referent - blagajnik

       Vukić Anton, Viši referent za arhivu

       Zjajo Selma, Viši referent - daktilograf u registru za upis pravnih osoba

       Zlotrg Adisa, Viši referent - sudski zapisničar (daktilograf)

       Ždero Dubravka, Viši referent za ovjeru

    1340 PREGLEDA
    • 1 - 1 / 1
    • 1